عدالت بار

اسباب کشی آسان و سریع  با کادری مجرب

ارسال بار به ترکیه و دیگر کشورهای همسایه

همراه با بسته بندی اروپایی

اسباب کشی آسان و کم هزینه

سرویس اسباب کشی و اتوبار و باربری عدالت بار دردسر های سنتی باربری را از بین برده است

شما می توانید به صورت آن لاین و با یک تماس از بهترین خدمات باربری از بسته بندی گرفته تا جابجایی و چیدمان را انجام دهید

با مشاوره رایگان با ما بهترین قیمت را خواهید گرفت و با سرعت و امنیت بالا جابجا خواهید شد

خدمات باربری ما

جابجایی در کمترین زمان ممکن

بهترین باربری با بیش از 15 سال تجربه

خدمات بسته بندی اروپایی

ریز تا درشت لوازم شما را بسته بندی می کنیم!

 

بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد ، اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ دردسری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید.

اطمینان و کارایی بالا با سرویس اسباب کشی آسان  باربری تهران
صفر تا 100 جابجایی لوازم شما در کمترین زمان ، با کمترین هزینه و در امنیت کامل
قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید
 

بسته بندی اثاثیه=امنیت وسایل شما

بسته بندی اثاثیه منزل کارتن بسته بندی و حمل بار کارتن 5 لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای 2 برابر کارتن موز برای بسته بندی لوازمی که از ارزش کالایی بالایی برخوردارند. با استفاده از این کارتن ها به راحتی در کنار مدیریت راحت جا به جایی از سلامت وسایل خود اطمینان حاصل فرمایید . طول ۵۹ سانتیمتر عرض ۳۸ سانتیمتر ارتفاع ۴۰ سانتیمتر کارتن حمل مواد یخ زده و مواد غذایی حمل و نقل مواد غذایی به ویژه آن دسته از موادی که فاسد شدنی هستند ، از حساسیت زیادی برخوردار است و کوچکترین بی دقتی در این زمینه می تواند سلامت افراد را با تهدید جدی مواجه سازد.

معمولاً یک کامیون کانتینری برای حمل وسایل شما در نظر گرفته می‌شود. بعد از بارگیری وسایل، تمامی لوازم منزل باید به گمرک ارسال شود. با انجام کارهای گمرکی، درصورتی‌که مشکلی وجود نداشته باشد اسباب منزل شما به مرز ارسال می‌شود و می‌توانید آن‌ها را در مرز ترکیه تحویل بگیرید. اکثر شرکت‌های ایرانی سرویس تحویل درب منزل در کشور خارجی ندارند و بعد از ترخیص بار از گمرک باید کامیون دیگری تهیه کنید تا اسباب خود را به درب منزل ببرید. به همین دلیل ممکن است زمان ارسال و دریافت لوازم کمی طولانی شود.